MÖBLER / Matsalsgrupper / Matbord 12409361
nr 1240 9361
Matbord
England, mahogny, + 3 ilägg, Bredd: 115 cm. Djup: 85cm. Höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 mars 2019
kl 20:13:27
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr